Zabrania się kopiowania i powielania treści oraz zdjęć bez mojej wiedzy i zgody.

Bardzo Was proszę o nie pisanie Anonimowych komentarzy :)

Jeżeli nie chcecie logować się, to wystarczy na koniec wypowiedzi podpisać się, chociaż imieniem:)

poniedziałek, 16 czerwca 2014

Mini relacja z TARGÓW SIZE PLUS :)


Zwlekałam z relacją, bo czekałam na zdjęcia- niestety póki co- nie doczekałam się:/

14 czerwca br miałam wielką przyjemność uczestniczyć w pierwszych w Polsce Targach Size Plus http://targisizeplus.pl/ :)

Targi odbyły się na w Klubie 1500m2, ul.Solec 18 w Warszawie.
Skupiły one Wystawców Odzieżowych, Bieliźnianych, Biżuteryjnych oraz tych Promujących zdrową żywność i Aktywny tryb życia.
Ponadto na Targach były Warsztaty- sama brałam udział w dwóch
-Wizaż i Stylizacja z Iwoną Golbus DeLaFashIva.blogspot.com, na tym nawet byłam modelką ;)

- Bo kobiecość rodzi się w głowie, czyli sztuka dbania o siebie z Katarzyną Gruk Akademia Szczęśliwych Kobiet + Fundacja Samopoczucie,

liczne prelekcje, super pokaz mody i co najważniejsze Casting na modelkę Size Plus, w którym również brałam udział :)

Moje odczucia- super pomysł na wspólnie spędzony czas kobiet o kształtach większych niż L, ciekawe propozycje modowe, cudna biżuteria - jestem sroczką ;) , wspaniała atmosfera pod czas Castingu- zero negatywnych emocji, zawiści- jedynie dużo uśmiechu i żartów:)

Co do minusów, to w sumie niewiele ich się znajdzie- drażniło mnie zachęcanie do diet ( to były targi dla świadomych siebie kobiet większych kształtów, a nie zakompleksionych desperatek, które za wszelką cenę musza schudnąć- i tu ukłon do zdrowej żywności (takiej bez nadmiaru cukrów prostych), bo za tym jestem jak najbardziej :) ). Drugi minusik za brak rozpiski odnoście godzin i tematów prelekcji na scenie głównej :)

Podsumowanie - CHCĘ CZĘŚCIEJ I WIĘCEJ :))) przepraszam, że "krzyczę", ale poważnie było warto uczestniczyć w Targach - zakładałam, że będę tam przez godzinkę, dwie- finalnie spędzony czas 10:30-18:00 :)

Ściskam mocno wszystkich, którzy byli na miejscu i zachęcam gorąco tych którzy mają wątpliwości, co do uczestniczenia w takich wydarzeniach - to nie jest promowanie otyłości, a jedynie pokazanie, że można z nią żyć będąc zadbaną i aktywną Kobietą Size Plus:)Tutaj z moja Kochaną Wiolą- sprawczyni całego zamieszania związanego z powstaniem tego bloga:)
Zdjęcie dzięki uprzejmości Pawła Małaczewskiego
3 komentarze:

 1. Świetna impreza,szkoda,że do Warszawy mam tak daleko,bo chętnie bym się wybrała..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. musisz przyjechać następnym razem:)
   Naprawdę warto:)
   pozdrawiam serdecznie
   Loti:)

   Usuń
 2. Częściej i więcej - ale w lepszych warunkach (przymierzalnie w dziale ciuchów!) i z lepszą organizacją - popieram :-) Podzielam odczucia związane z tematem jedzenia i rozpisek. Dzięki za odwiedziny w moim blogu. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń